Aktuálne

Dovoľujeme si Vám predstaviť náš nový blog, zameraný na svietidlá, osvetlenie, svetelné zdroje a príslušenstvo. Pravidelne Vám budeme prinášať aktuálne novinky, recenzie, postrehy a návody. Ktoré ako dúfame, Vám značne uľahčia výber, prípadne plánovanie vhodného osvetlenia pre Vaše projekty!

Okresný súd SĽ

Ku koncu roka 2016 sa nám naskytla možnosť realizovať nerezové zábradlie spolu s presklenou strechou na Okresnom súde v meste Stará Ľubovňa. Pôvodný projekt odporúčal realizáciu zábradlia v kombinácii železo a bezpečnostné sklo, náš návrh pre klienta bola kombinácia nerezového zábradlia, nerezových profilov a samonosného skla. Pre schodisko bolo zvolené bezpečnostné sklo 8 mm, v prevedení mliečne. Na prekrytie strechy bolo použité bezpečnostné sklo 16 mm, v čírej verzii. Dodatočné kalenie skla zabezpečí jeho zvýšenú odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Adresa realizácie: 17. novembra, 064 01 Stará Ľubovňa, dátum realizácie november/december 2016! Galéria pre túto realizáciu…

Jún 2016, rozšírená ponuka vypínačov a zásuviek, nová séria LEGRAND VALENA Life!

Jún 2016, rozšírená ponuka svietidiel PHILIPS.

Máj 2016, doplnená ponuka svietidiel ASTRO LIGHTING! História spoločnosti ASTRO LIGHTING siaha až do roku 1997, založenie firmy je spojené s hnutím Cool Britannia – obdobie zvýšenej hrdosti vo Veľkej Británii. Zakladatelia spoločnosti John Fearon a James Bassant videli príležitosť obnoviť britský svetelný dizajn a priviesť ho pred medzinárodné publikum! Dizajn je miazgou značky svietidlá ASTRO LIGHTING, kreatívny tým je tvorený skupinou dizajnérov, ktorých hlavnou úlohou je vytvárať svietidlá a osvetlenie s čistým, jednoduchým tvarom. Rok 2015 priniesol nové možnosti v rámci svetelného dizajnu pre svietidlá a osvetlenie ASTRO LIGHTING! Cenovú ponuku Vám zašleme samozrejme na vyžiadanie. Cenovú ponuku na svietidlá a osvetlenie firmy ASTRO LIGHTING Vám spracujeme na vyžiadanie. Kontaktujte nás: +421 949 235 257 alebo info@totallighting.sk. Štandardný dodací termín pre túto značku je do 14 pracovných dní!

Máj 2016, Budovateľská ul., Stará Ľubovňa – Realizácia exteriérového nerezového zábradlia.

Apríl 2016, Zimná ul.,Stará Ľubovňa – Realizácia exteriérového nerezového zábradlia.

Marec 2016, doplnená ponuka Svietidlá RENDL!

Marec 2016, realizácia interiérového nerezového zábradlia, Chmeľnica:

Február 2016, realizácia interiérového nerezového zábradlia, Prešov:

Január 2016 – Svietidlá LEDS-4!

Svietidlá LEDS-C4 – spoločnosť s viac ako štyridsať ročnou históriu v návrhu, vývoji a realizácii svietidiel a osvetlenia. Dnes distribučná sieť spoločnosť má viac ako 13.000 zákazníkov v 140 krajinách po celom svete. Filozofiu LEDS-C4 je viera vo svetlo, ktoré má zásadný vplyv na pohodlie ľudí v rôznych životných situáciách. Dnes centrála spoločnosti LEDS-C4 sa nachádza 100km od Barcelony v meste Torà. Produktový rad obsahuje nasledujúce série: THE ONE, GROK, RETAIL LIGHTING, HOSPITALITY LIGHTING a ALABASTER. Cenovú ponuku na svietidlá a osvetlenie firmy LEDS-C4 Vám spracujeme na vyžiadanie. Kontaktujte nás: +421 949 235 257 alebo info@totallighting.sk. Štandardný dodací termín pre svietidlá LEDS-C4 je 14 pracovných dní!

Január 2016Doplnená ponuka svietidiel RABALUX!

Rabalux ponúka cenovo dostupné svietidlá a osvetlenie domácností, hotelov, reštaurácii, bytov a podobne. Široká produktová rada, kvalitné vstupné materiály, moderný dizajn, rýchly termnín dodania, to sú hlavné výhody svietidiel a osvetlenie Rabalux. Potrebujete kvalitné a zároveň cenovovo dostupné svietidla? Vyskúšajte svietidlá a osvetlenie Rabalux! Cenovú ponuku na svietidlá a osvetlenie firmy RABALUX Vám spracujeme na vyžiadanie. Kontaktujte nás: +421 949 235 257 alebo info@totallighting.sk. Štandardný dodací termín pre túto značku je do 5 pracovných dní!

Január 2016 – Svietidlá a osvetlenie MODUS!

Svietidlá a osvetlenie MODUS, patrí už 20 rokov k najvýznamnejším producentom osvetľovacej techniky v Českej republike a na významným exportérom tohto priemyselného odvetvia. V roku 2006 rozhodli majitelia spoločnosti o doposiaľ najväčšiu investičnú akciu a to ako do moderných technológií tak do nových priestorov pre presťahovaní výrobného závodu, ktorému už súčasné podmienky neumožňujú ďalší efektívny rozvoj. V oblasti technológií, svietidlá a osvetlenie MODUS investuje do nákupu najmodernejších výrobných zariadení ako sú napr. moderné lakovacia linka, vystrihovacie a dierovacie automaty FINNPOWER, tvarovacie automaty Salvagnini, jednoúčelové počítačovo riadené automaty na výrobu optických systémov, laserové automaty a ďalších, ktoré umožňujú dosahovanie požadovanej kvality a rýchlosti spracovania produktu. Spoločnosť MODUS vznikla pred 20timi rokmi na zelenej lúke a napriek tomu patrí k najvýznamnejším producentom osvetľovacej techniky v Českej republike a na významným exportérom v tomto priemyselnom odvetví. Cenovú ponuku na svietidlá a osvetlenie firmy MODUS Vám spracujeme na vyžiadanie. Kontaktujte nás: +421 949 235 257 alebo info@totallighting.sk. Štandardný dodací termín pre túto značku je do 14 pracovných dní!

Levoča, december 2015 – Realizácia exteriérového nerezového zábradlia

Stará Ľubovňa, december 2015 – Realizácia nerezového zábradlia pre francúzske okno!

November 2015, Senec, interiérové nerezové zábradlie! Dovoz a montáž nerezového zábradlia, súčasťou projektu bol aj 3D model nerezového zábradlia.

August 2015, Podolínec, okres Stará Ľubovňa – Dodávka, montáž nerezového zábradlia. Matná nerez v kombinácii s trojnásobnou výplňou!

17.08.2015 PRIPRAVUJEME ESHOP – IDEAL-LUX.SK!

25.07.2015 FOTOVOLTAICKÉ PANELY: Fotovoltaika je technológia vyrábajúca elektrickú energiu zo slnečného žiarenia. Elektrická energia sa týmto spôsobom vyrába nehlučne, bez akýchkoľvek pohyblivých súčastí a bez vedľajších nepriaznivých následkov. Fotovoltaický systém pracuje automaticky, bez obsluhy a veľkých nárokov na údržbu. Fotovoltaické články neprodukujú žiadne škodlivé látky, ani emisie CO2. Pri ich prevádzke nevzniká žiaden hluk, nemajú vplyv na organizmy v okolí, ani na živočíchov.

08.06.2015 AKCIA LETO 2015: Prinášame Vám jedinečnú možnosť na relax a oddych v PIENINÁCH, v našom najmenšom, no zároveň najúžasnejšom národnom parku – PIENAP.  Ako poďakovanie za Váš nákup a priazeň počas celého roka máte šancu získať pobyt u nás zdarma! Stačí, ak v mesiacoch Máj a Jún nakúpite v našom špecializovanom obchode!

Výhercu súťaže vyžrebuje pán Ing. Pavel PETRÍK – UBYTOVANIE, REŠTAURÁCIE, PLTNÍCTVO ČERVENÝ KLÁŠTOR!

Relaxačný pobyt v Pieninách obsahuje:

  • 4x ubytovanie Penzión Jolla, centrum Červeného Kláštora
  • 4x splav na pltiach po rieke Dunajec, štart Červený Kláštor
  • 4x polpenzia – Penzión Jolla, respektíve Goralská reštaurácia Červený Kláštor
  • 4x vstup do Múzea Červený Kláštor

Táto súťaž je určená iba pre osoby staršie ako 18r., výhru si môžu uplatniť štyri dospelé osoby, respektíve dvaja dospelí a ich dve deti.

08.06.2015 Svietidlá PANLUX!
Spoločnosť PANLUX s.r.o., založená v Českej republike v roku 1998 pod názvom FENIX. Spočiatku iba obchodná spoločnosť bola čoskoro po svojom založení rozšírená o výrobu s vlastným dizajnom a technológiami. V súčasnej dobe patrí spoločnosť PANLUX medzi popredných výrobcov a distribútorov svietidiel v strednej Európe s vlastnou pobočkou na Slovensku, tradingovou spoločnosťou v Hong Kongu a logistickým centrom v Českej republike. Táto skutočnosť zaručuje našim zákazníkom dodanie v najkratšom možnom čase a spoľahlivý zákaznícky servis. Spoločnosť PANLUX (svietidlá) disponuje širokou škálou svietidiel pre Váš interiér aj exteriér, teda svietidlá vnútorné aj vonkajšie, ako sú bytové, kancelárske, priemyselné, záhradné, montážne a dizajnové. Ďalej ponúka svetelné zdroje: halogény, MHD, žiarivky, úsporné žiarovky, LED zdroje a ďalšie doplnky ako sú napríklad trafá, drivery, senzory, čidlá, vreckové a čelové svetlá a bezdrôtové zvončeky.

23.03.2015 Moderné LED žiarovky! Súčasné Led žiarovky vďaka moderným technológiám významne šetria elektrickú energiu. Naše SMD LED žiarovky majú 40-50 krát dlhšiu životnosť ako klasické žiarovky s wolfrámovým vláknom. Led žiarovky premieňajú až 95% energie na svetlo, naproti tomu klasické žiarovky iba 3-5%. Zvyšok energie premieňajú klasické žiarovky na teplo, čo je pre svietenie neefektívne. Kúpou led žiaroviek sa Vám znížia náklady na svietenie celkovo o 90%!

09.03.2015 Halogénové žiarovky na ústupe! Halogénové žiarovky postupne nahrádzajú nové, výkonnejšie a úspornejšie LED svietidlá. Keďže sú efektívnejšie, zároveň sú aj drahšie. Ich cena však postupne klesá a prekonáva očakávania z minulosti. Aj preto sa LED žiarovky stávajú čoraz dostupnejším tovarom. Tento technologický pokrok malo ešte urýchliť rozhodnutie Bruselu o vyradení halogénových žiaroviek v roku 2016. Nová dohoda členských štátov však navrhuje, aby sa tak stalo až o dva roky neskôr. Výsledkom tohto rozhodnutia by okrem iného mala byť aj strata približne 8,6 miliardy eur, ktoré by únia mohla ušetriť za energiu. Tvrdí to správa z dielne Švédskej energetickej agentúry, belgickej vlády a Európskej rady pre energeticky účinné hospodárstvo (ECEEE). Cena a výkon približne polovice skúmaných LED lámp totiž prekonali očakávania EK z roku 2014. Ich parametre sa už teraz pohybujú na úrovni odhadov pre rok 2016. Jeden model bol podľa energetických expertov dokonca lacnejší ako priemerná odhadovaná cena LED svietidiel pre rok 2020. Predaj LED lámp však aj naďalej kopíruje prognózy Európskej komisie, pretože spotrebitelia stále preferujú lacnejšie halogénové žiarovky. Svietidlá s klasickými žiarovkami pritom môžu mať až niekoľkonásobne nižšiu životnosť. Navyše obsahujú plyny, ktoré zvyšujú emisie v ovzduší a spotrebujú aj viac energie ako ich LED náhrady.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE