Doprava Slovensko

Alternatívou k UPS preprave je Expresná zásielka od Slovenskej pošty: Slovenská pošta – doručenie na adresu 5,50€+DPH! Vami zakúpený tovar doručujeme kuriérskou službou UPS na adresu uvedenú v objednávke, prípadne si Vašu objednávku môžte vyzdvihnúť na našej prevádzke (Jarmočná 1412/1K, Stará Ľuboňa, 064 01) osobne – pri výbere prepravcu si zvoľte osobný odber! V deň doručenia Vás bude kontaktovať prepravca, ktorý je školený na prepravu krehkého tovaru. Preto sa nám darí minimalizovať mieru poškodenia tovaru pri preprave. Zákazník je povinný skontrolovať obal.

V prípade zisteného poškodenia je nutné spísať protokol o poškodenom obale alebo zásielku neprevziať. Neskôr zistené reklamácie mechanického poškodenia spôsobeného prepravou nebudú akceptované. V prípade, že po rozbalení tovaru zistíte poškodenie, ktoré nebolo spôsobené prepravou, neodkladne nás kontaktujte (+421 949 235 257, info@totallighting.sk) – najneskôr však nasledujúci pracovný deň.

  • POPLATKY ZA PREPRAVU

Pre objednávky nad 100 EUR s DPH neúčtujeme poštovné ani balnéPre objednávky do 100 EUR s DPH účtujeme jednotné poštovné a balné v celkovej konečnej výške 6 EUR bez DPH (7.20 EUR s DPH). Vyhradzujeme si právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou o čom Vás budeme predtým telefonicky informovať a vyžiadame si súhlas!

Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod. V prípade osobného odberu, pripravíme pre Vás tovar na vyzdvihnutie v našom svetelnom štúdio v Starej Ľubovni, Jarmočná 1412/1K. Cena a podmienky prepravy tovaru do Českej republiky a EU sa riadia podľa osobitných podmienok.

Záruka na tovar dodávaný do Českej republiky je poskytovaná jednotne v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE