Doprava Slovensko

posta Alternatívou k UPS preprave je Expresná zásielka od Slovenskej pošty: Slovenská pošta – doručenie na adresu 5,50€+DPH! Vami zakúpený tovar doručujeme kuriérskou službou UPS na adresu uvedenú v objednávke, prípadne si Vašu objednávku môžte vyzdvihnúť na našej prevádzke (Jarmočná 1412/1K, Stará Ľuboňa, 064 01) osobne – pri výbere prepravcu si zvoľte osobný odber! V deň doručenia Vás bude kontaktovať prepravca, ktorý je školený na prepravu krehkého tovaru. Preto sa nám darí minimalizovať mieru poškodenia tovaru pri preprave. Zákazník je povinný skontrolovať obal.

UPSV prípade zisteného poškodenia je nutné spísať protokol o poškodenom obale alebo zásielku neprevziať. Neskôr zistené reklamácie mechanického poškodenia spôsobeného prepravou nebudú akceptované. V prípade, že po rozbalení tovaru zistíte poškodenie, ktoré nebolo spôsobené prepravou, neodkladne nás kontaktujte (+421 949 235 257, info@totallighting.sk) – najneskôr však nasledujúci pracovný deň.

  • POPLATKY ZA PREPRAVU

Pre objednávky nad 100 EUR s DPH neúčtujeme poštovné ani balnéPre objednávky do 100 EUR s DPH účtujeme jednotné poštovné a balné v celkovej konečnej výške 6 EUR bez DPH (7.20 EUR s DPH). Vyhradzujeme si právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou o čom Vás budeme predtým telefonicky informovať a vyžiadame si súhlas!

Bežné hodiny doručenia sú v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod. V prípade osobného odberu, pripravíme pre Vás tovar na vyzdvihnutie v našom svetelnom štúdio v Starej Ľubovni, Jarmočná 1412/1K. Cena a podmienky prepravy tovaru do Českej republiky a EU sa riadia podľa osobitných podmienok.

Záruka na tovar dodávaný do Českej republiky je poskytovaná jednotne v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE