Naše referencie

Svietidlám a osvetleniu sa venujem profesionálne už jedno desaťročie. Za ten čas som mal možnosť participovať na množstve zaujímavých projektov, či už doma na Slovensku, alebo v zahraničí. Vďaka skúsenostiam získaných počas mojej kariéry som schopný ponúknuť každému klientovi riešenie, ktoré v maximálnej možnej miere splní jeho očakávania a požiadavky na osvetľovaciu sústavu.

Realizované projekty:

Rajka, júl 2016 – Realizácia exteriérového nerezového zábradlia.

Chmeľnica, júl 2016 – Realizácia exteriérového nerezového zábradlia.

S.Ľubovňa, ul.Budovateľská, máj 2016 – Realizácia exteriérového nerezového zábradlia.

S.Ľubovňa, ul.Zimná, apríl 2016 – Realizácia exteriérového nerezového zábradlia.

Chmeľnica, marec 2016 – Realizácia interiérového nerezového zábradlia!

St.Ľubovňa, február 2016 – Špeciálna základná škola St.Ľubovňa, výmena interiérového osvetlenia s cieľom podstatne znížiť energetickú náročnosť samotnej prevádzky budovy!

Poprad, december 2015 – Kaviareň Trinity Poprad. Realizácia interiérového osvetlenia v kombinácii s dovozom a montážou. Ďakujeme za prejavenú dôveru!

Levoča, december 2015 – Realizácia exteriérového nerezového zábradlia!

Vyšné Ružbachy, december 2015 – Rekonštrukcia interiérového a exteriérového osvetlenia na Penzióne ZET – Vyšné Ružbachy. Súčasťou dodávky bol návrh, 3D model a vizualizácia budúcej podoby osvetlenia. Nefunkčné a neekonomické pôvodné svietidlá sú vymenené za nové, vysoko úsporné a zároveň dostatočne výkonné LED svietidlá. O projekte:  Doprajte oddych sebe a svojim blízkym a navštívte Penzión Zet vo Vyšných Ružbachoch. Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v novopostavenom penzióne v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho strediska a neďaleko kúpeľov Vyšné Ružbachy. Naši hostia majú na výber z 8 izieb/apartmánov s rôznym vybavením pre menej aj viac náročných. Penzión má dve časti s oddelenými vchodmi. V prípade záujmu je tak možné prenajať si nielen celý objekt pre väčšiu skupinu ľudí, ale aj väčšiu či menšiu časť penziónu resp. samostatnú izbu alebo apartmán. Každá z izieb je vybavená malou kúpeľnou so sprchou a toaletou, bezplatným WIFI pripojením, LCD TV, dvojlôžkovou posteľou a rozťahovacím gaučom. Pre náročnejších ponúkame 2 apartmány s kuchynskou časťou a balkónom. Na prízemí oboch častí su hosťom k dispozícii spoločenské priestory- krbová miestnosť a kuchynská časť. Samozrejmosťou sú zamykatelné úložné priestory pre lyže vo vonkajšej časti a parkovisko.

Stará Ľubovňa, december 2015 – Realizácia nerezového zábradlia pre francúzske okno!

November 2015, Senec, interiérové nerezové zábradlie! Dovoz a montáž nerezového zábradlia, súčasťou projektu bol aj 3D model nerezového zábradlia.

September 2015, Bella Restaurant & Penzion, Komárno! Reštaurácia (a penzión) Bella sa nachádza na južnom Slovensku v Komárne, na Jókaiho ulici 9. V interiéri reštaurácie je zakomponovaný svojho času (19. storočie) škandalózny životný príbeh významného spisovateľa Móra Jókaiho a jeho o 54 rokov mladšej lásky Belly, ktorá sa neskôr stala jeho manželkou. Reštaurácii dominuje neprehliadnuteľná veľkoplošná maľba Móra Jókaiho, ktorá ho zobrazuje ako elegantného gentlemana 19. storočia. Nápadným protipólom maľby je socha jeho lásky Belly v životnej veľkosti, sediacej na barovom pulte reštaurácie. Vibrácie medzi oboma umeleckými dielami dotvárajú zaujímavú atmosféru reštaurácie.

August 2015, Dodávame a montujeme nerezové zábradlia, brány a ploty!

 • Marec 2015, Rodinná villa Rusovce Bratislava: Realizácia interiérového a exteriérového osvetlenia, inštalované značky svietidiel SLV, IDEAL LUX, LEDS-C4, ASTROLIGHTING, SKOFF, VOLTOLINA a AZZARDO. Dodané LED svetelné zdroje zabezpečia dlhodobo energeticky nenáročnú prevádzku. Ďakujeme za prejavenú dôveru.
 • Marec 2015, Rodinná villa Vrakuňa Bratisla: Realizácia interiérového a exteriérového osvetlenia, inštalované značky svietidiel SLV, IDEAL LUX, LEDS-C4, ASTROLIGHTING a PHILIPS. Dodané LED svetelné zdroje zabezpečia dlhodobo energeticky nenáročnú prevádzku. Súčasťou tejto zakázky bola aj odborná inštalácia dodaných svietidiel a osvetlenia.
 • FEBRUÁR 2015, Predajňa Euronics Stará Ľubovňa: Dodávka svietidiel ES-SYSTEM SPACE 6 s vysokým krytím IP54, vhodných pre inštaláciu do čistých priestorov, respektíve výrobných priestorov.
 • FEBRUÁR 2015, Mäsiarstvo Šulík Stará Ľubovňa: Dodávka svietidiel ES-SYSTEM SPACE 6 s vysokým krytím IP54, vhodných pre inštaláciu do čistých priestorov, respektíve výrobných priestorov. Ďakujeme za prejavenú dôveru.
 • DECEMBER 2014, Eurovea Bratislava: Kombinácia interiérových svietidiel VOLTOLINA, SLV, SKOFF a FOSCARINI! Ďakujem za dôveru a prajeme príjemné a zároveň úsporné užívanie
 • DECEMBER 2014, Skybox Petržalka, Bratislava: Realizácia interiérového osvetlenia v modernom bratislavskom byte, ktorý je situovaný v priestoroch Skybox Petržalka. Kompletná dodávka interiérového osvetlenia IDEAL LUX v kombinácii s kvalitnou elektroinštaláciu LEGRAND, ďakujeme!
 • NOVEMBER 2014, Chrám Svätej mučenice Paraskevy, Orlov: Kompletná rekonštrukcia interiérového a exteriérového osvetlenie chrámu v obci Orlov, okres Stará Ľubovňa. Výkonné LED reflektory od firmy Emos v kombinácii so vstavaným osvetlením firmy SLV zabezpečujú dokonalú ilumináciu tejto budovy. Výbojkové reflektory firmy Ami spolu s výkonným svetelným zdrojom OSRAM, sú zárukou kvalitného a zároveň úsporného osvetlenia tohto gréckokatolíckeho chrámu. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru!
 • NOVEMBER 2014, Rodinná vila Kanaš, Veľký Šariš: Dodávka svietidiel (kombinácia značiek SLV, FULGUR, SKOFF a ESEDRA), LED svetelných zdrojov, , elektroinštalačného materiálu, káblov a výkonných LED RGB pásov pre decentné náladové osvetlenie.
 • OKTÓBER 2014, Multifunkčný objekt Kriváň, Vrútky: Komplexná dodávka interiérových a exteriérových svietidiel pre rekonštruovaný polyfunkčný objekt Kriváň v meste Vrútky. Exteriér budovy je osvetlený zabudovaným osvetlením firmy LEDS-C4, interiér je osvetlený kombináciu svietidiel CLEONI, FULGUR, KANLUX a AMI. Na požiadanie klienta je zrealizované scénické LED RGB osvetlenie, ktoré je ovládané multifunkčným diaľkovým ovládačom. Ďakujeme za prejavenú dôveru!
 • SEPTEMBER 2014, Johnson Controls, Trenčín: V spolupráci s našim obchodným partnerom – DUŠAN KROČIL – DREVOINTERIÉR realizovaná kompletná dodávka lištového systému LIVAL pre showroom Johnson Controls, Trenčín. Súčasťou dodávky svietidiel a osvetlenia bola 3d vizualizácia a svetelno-technický výpočet. Použitie kvalitných LED svietidiel Lival – Glider, zabezpečí dlhodobo bez-problémovú a zároveň aj úspornú prevádzku. V krátkosti o firme DUŠAN KROČIL – DREVOINTERIÉR (+421 (0)905 56 04 15, drevointerier@drevointerier.sk): Sme výrobcovia nábytku vysokej kvality, originálneho a elegantného dizajnu ktorý sa dá prispôsobiť každému prostrediu, od kuchyne cez obývačku a spálňu až po detskú izbu, od malej miestnosti cez kanceláriu až po kongresovú sálu… .
 • AUGUST 2014, AMH Metal, s.r.o., Hniezdne: Výmena priemyselného osvetlenia, výmena starých a neúčinných svietidiel za nové, vysoko úsporné LED a T5 žiarivkové svietidlá! Ďakujem za Vašu dôveru!
 • JÚL 2014, Butik LOLITA, Stará Ľubovňa: Realizovaná komplexná obnova interiérového osvetlenia exkluzívneho butiku LOLITA v centre Starej Ľubovne. Účinné vstavané svietidlá ES-SYSTEM,  výkonný LED reflektor a inštalovaný LED PÁS (14,4W 750lm/m 6500K)… Stačí sa večer prejsť po pešej zóne a presvedčiť sa o kvalite našej práce, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru!
 • JÚL 2014, Bytový Dom, Stará Ľubovňa: Pre spoločnosť Altony s.r.o. realizovaná kompletná dodávka interiérového a exteriérového osvetlenia, ktoré bude inštalované v novom bytovom dome v Starej Ľubovni (Okružná ulica). Dodané svietidlá: Kanlux, ES-SYSTEM, Panlux. Ďakujeme za prejavenú dôveru!
 • JÚN 2014, Goralský Dvor, Haligovce: Komplexná obnova exteriérového osvetlenia vrátane elektroinštalačných prác a montáže dodaných svietidiel. Použité svietidla ES-SYSTEM OCP opal, vhodne dopĺňajú miestnu architektúru. Krátko o Goralskom Dvore: Ubytovanie v Pieninách vhodné pre rodinné a firemné akcie, romantické pobyty, svadby, posedenia skupín pri Goralskej muzike so slovenskými špecialitami a vtipným programom, školenia, školské výlety. Kemping V zariadení sa nachádza aj múzeum dobových hospodárskych strojov a náradia.
 • MÁJ 2014, Krytá strelnica, Ľubica: Realizovaný exkluzívny projekt kompletnej rekonštrukcie krytej strelnice v Ľubici, okres Kežmarok! Bezpečnosť krytej strelnice zabezpečujú výkonné senzorové LED reflektory KANLUX RINDO, kombinácia 30W a 50W LED reflektorov. Optimálne osvetlenie čistého skladu a bez-prašnej baliacej linky zabezpečuje osvetlenie od firmy ES-SYSTEM K 4x18W EVG. Vstupná hala do vnútorných priestorov je osvetlená výkonným LED osvetlením ES-SYSTEM QUADRA LED. Sanitárne miestnosti, toalety, sprchy a sklady sú osvetlené kvalitným bodovým osvetlením od firmy SLV s krytím IP65, čím je zabezpečená maximálna odolnosť voči vlhkosti okolia. Dodané LED svetelné zdroje pre vstavané svietidlá SLV zabezpečujú dlho dobo bez problémovú prevádzku. Spojovacia chodba je osvetlená svietidlom od firmy OSMONT NELA 4, ktoré svojim moderným dizajnom dokonale zapadne do celkového poňatia tohto projektu. Reštaurácia v krytej strelnici je osvetlená kombináciou rustikálnych svietidiel od talianskej firmy IDEAL LUX a výkonného svetelného zdroja Softone Candle 8W WW E14 od firmy PHILIPS. Kancelária konateľa spoločnosti je osvetlená kombináciou LED svietidiel LIVAL, tie sú inštalované v troj-fázovej lište a závesným svietidlom ROCK od firmy DIESEL! Takto vhodne zvolená kombinácia svietidiel navodzuje príjemnú pracovnú atmosféru. Ďakujeme za možnosť realizovať tento unikátny projekt. Kontaktné údaje na zákazníka: Strelnica – Majer pod lesom, Pod lesom 1346, Ľubica, Zodpovedný vedúci strelnice: Richard Krupka, 0914 777 666!
 • MÁJ 2014, Pizzeria DAFOFO Stará Ľubovňa: Realizovaná dodávka interiérového osvetlenia ES-SYSTEM pre novú prevádzku v centre Starej Ľubovne. Kvalitné svietidlá ES-SYSTEM Space 6 4x14W v kombinácii s opálovým krytom a vysokým krytím IP54 zabezpečujú ten najvyšší štandard!
 • MÁJ 2014, Drogéria TETA Stará Ľubovňa: Realizovaná dodávka interiérového osvetlenia ES-SYSTEM pre novú prevádzku v centre Starej Ľubovne. Kvalitné svietidlá ES-SYSTEM Space 6 4x14W v kombinácii s opálovým krytom a vysokým krytím IP54 zabezpečujú ten najvyšší štandard!
 • APRÍL 2014, Penzión ZET, Vyšné Ružbachy: Základnou požiadavkou klienta bola úspora elektrickej energie pri prevádzke svietidiel a osvetlenia inštalovaných v tomto penzióne. V celku jednoduchá požiadavka bola úspešne splnená vďaka vysoko-výkonným LED svetelným zdrojom. Základom realizácie bola kombinácia LED zdrojov výkonom až 800lm, pri výkone 7,5W. Príjemné denné svetlo celkovo dopĺňa útulnosť tohto moderného penziónu. V krátkosti: Penzión Zet, ubytovanie Vyšné Ružbachy! Doprajte oddych sebe a svojim blízkym a navštívte penzión Zet vo Vyšných Ružbachoch. Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v novopostavenom penzióne v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho strediska a neďaleko kúpeľov Vyšné Ružbachy.
 • MAREC 2014, Ladies Fitness, Stará Ľubovňa: Moderne zariadené fitness štúdio pre slečny a dámy rôzneho veku a s chuťou si zacvičiť! Kvalitné svietidlá ES-SYSTEM Space 6 4x14W v kombinácii s opálovým krytom a vysokým krytím IP54 zabezpečujú ten najvyšší štandard!
 • FEBRUÁR 2014, Reštaurácia u Jakuba, Červený Kláštor: Realizovaná dodávka interiérového a exteriérového osvetlenia, požiadavka majteľa reštaurácie bola jednoduchá, klasické, no zároveň úsporné osvetlenie. Vďaka kombinácii značiek Philips, Eseo a Markslojd je aj táto realizácia dotiahnutá k plnej spokojnosti nášho zákazníka. Krátko o Reštaurácii u Jakuba:Nachádza v goralskej dedinke Červený Kláštor. Je obklopená malebnou prírodou( Troma Korunami- zo severnej strany a Tatrami- zo západnej strany). Ponúkame Vám gastronomický zážitok- spojením slovenskej a poľskej kuchyne. Kapacita interiéru je 36 miest a a v jarných, letných a jesenných mesiacoch si môžete príjemne posedieť na terase s kapacitou 36-42 miest.
 • JANUÁR 2014, Cafe bar Avalon, Bratislava: Pozývame Vás na príjemné posednie v Café bar Avalon na Jégeho ulici v Bratislave. Vcelku jednoduchá požiadavka na úsporné doplnkové LED osvetlenie interiéru, bola splnená použitím moderných LED prisadených nástenných svietidiel firmy PHILIPS. Výkonné, no zároveň mäkké svetlo s farbou 4200K celkovo dotvára útlnú atmosféru tohto novo otvoreného baru v Bratislave.
 • DECMBER 2013 – OÚ, Stará Ľubovňa: Pre nášho partnera, firmu Slovdach s.r.o. bola relaizovaná rekonštrukcia osvetľovacích telies a výmena starých zásuviek a vypínačov, za moderné od f.Legrand. Základnou požiadavkou na osvetľovaciu sústavu bol vysoký svetelný výkon v kombinácii s maximálnym dôrazom na jej ekonomickú prevádzku. Vďaka firme ES-SYSTEM sme opäť aj túto požiadavku realizovali vcelku jednoducho!
 • NOVEMBER 2013 – Mesto Podolínec: Pre nášho dlhodobého klienta, Mesto Podolínec v okrese Stará Ľubovňa bola realizovaná dodávka nového moderného osvetlenia pre priechody pre chodcov z cieľom zvýšiť bezpečnosť chodcov aj vodičov. Požiadavkou zákazníka bola inštalácia výkonného, no zároveň úsporného osvetlenia. Vďaka firme ES-SYSTEM sme opäť aj túto požiadavku realizovali vcelku jednoducho: ES-SYSTEM BOYEN 1x70W o výkone 70W s nastaviteľnou optikou.
 • OKTÓBER 2013 – Slovdach s.r.o., Kamienka: Realizovaná dodávka interiérového, exteriérového osvetlenie pre novo-postavený bytový v obci Kamienka, okres Stará Ľubovňa.
 • OKTÓBER 2013 – NetBuilding Slovakia s.r.o., Košice: Komplexná výmena svietidiel a osvetlenia, exteriérová iluminácia a osvetlenie parkovacích miest! V spolupráci s našim dlhodobým obchodným partnerom, f.NetBuilding Slovakia s.r.o., Košice, relizujeme tento zaujímavý projekt v centre mesta Stará Ľubovňa, ktorého výsledkom bude moderné polyfunkčné nákupné centrum. Hlavnou požiadovakou investora sú vysoko funkčné, úsporné a na údržbu nenáročné svietidlá. Táto celkom zložitá požiadavka sa nám podarila splniť výberom vhodných svietidiel a osveltenia. Pre vstup do budovy, som vybral: ES-SYSTEM QUADRA LED s farbou svetla 4000K a výkonom 2500lm (114 lm/W), doplnené o vstavaný LED pás s výkonom 22lm/W a farbou svetla 4000K. Táto zvolená kombinácia zabezpečuje dokonalé osvetlenie vstupnej haly budovy a zároveň umožňuje jednoducho kombinovať osvetlenie pre dennú a nočnú prevádzku. Exteriérová iluminácia budovy je zabezpečená výkonným LED reflektorom ES-SYSTEM DELTA LED o výkone 2700lm a farbou vyžarovaného svetla 4200K. Pre osvetlenie priľahlého parkoviska dostal prednosť MHI svetelný zdroj pre LED verziou. Osadené svietidlo ES-SYSTEM BOYEN 3 s výkonom 70W a inštalovaným elektronickým predradníkom zabezpečuje optimálne osvetlenie parkovacej plochy s dôrazom na úspornú a ekonomicky nenáročnu prevádzku. Interiér budovy je osadený kombináciou svietidiel ES-SYSTEM PRIMA 2x18W IP44 a ES-SYSTEM SPACE 6 4x14W IP54. Obe svietidlá sú osadené úsporným svetelným zdrojom OSRAM a kvalitným elektronickým predradníkom OSRAM. Práve táto kombinácia OSRAM/OSRAM zabezpeči ekonomickú prevádzku inštalovaných svietidiel a osvetlenia.
 • SEPTEMBER 2013 – Althan, s.r.o., Humenné: Realizovaná výmená a následná montáž nového osvetlenie pre f.Althan, s.r.o., Humenné. Hlavnou požiadavkou nášho klienta bola montáž výkonnej osvetľovacej sústavy do prevádzky s teplotou okolia +2°C a chladiaceho boxu s teplotou -25°C. Táto v celku jednoduchá požiadavka bola hravo splnená inštaláciou kvalitného svietidla ES-SYSTEM COSMO 1 Industry 2x58W určeného k prevádzke o rozmedzí teplôt -25°C až +50°C!
 • SEPTEMBER 2013 – AZM s.r.o., Bratislava: Realizovaná výmena zastaralého osvetlenia pre nášho obchodného partnera f.AZM s.r.o., Bratislava. Súčasťou tohto projektu bol svetelno-technický výpočet, dovoz a montáž svietidiel. Základnou požiadavkou klienta bola kombinácia vysokého výkonu inštalovaných svietidiel a ich úspornej prevádzky. To sa nám podarilo dosiahnuť použitím svietidiel ES-SYSTEM COSMO 2 o výkone 1x49W.
 • JÚL 2013 – Prvé slovenské gymnázium, Revúca: Exluzívna realizácia nového úsporného osvetlenie pre Prvé slovenské gymnázium v Revúcej! Použitý kvalitný lištový systém od fínskej firmy LIVAL, doplnený o výkonné reflektory firmy SLV. Tie budú v budúcnosti osadené LED svetelným zdrojom OSRAM PARATHOM. Ďakujeme mestu Revúca za možnosť prispieť k obnove tejto národnej kultúrnej pamiatky. Krátko z histórie: V roku 1862 bolo založené Slovenské ev. a v. gymnázium, ktoré poznáme pod názvom Prvé slovenské gymnázium. Gymnázium bolo prvou úplnou slovenskou strednou školou v celej predchádzajúcej histórii Slovákov, na ktorej sa vo všetkých predmetoch vyučovalo a od roku 1868 aj maturovalo v materinskom jazyku. Za podpory zbierok sa 1. mája 1871 začala výstavba novej dvojpodlažnej budovy, ktorá bola už 4. februára 1873 otvorená. Neprajníkom gymnázia sa po stupňujúcich útokoch a vyšetrovaniach podarilo docieliť jeho násilné zatvorenie a zhabanie majetku 20. augusta 1874. Prvé slovenské gymnázium RevúcaPôvodná budova gymnázia s muzeálnou expozíciou a nová budova boli 31. augusta 1991 vyhlásené za národné kultúrne pamiatky.Prvé slovenské gymnázium RevúcaJÚN 2013 – Súkromný byt, Palackého Košice Koncom Júna 2013 som osobne realizoval exluzívnu dodávaku a montáž luxusných talianských krištáľových svietidiel VOLTOLINA, konkrétne série DOGE a SAN MARCO. Požiadavkou zákazníka bola aj montáž a zapojenie svietidiel, samotná montáž bola technicky veľmi náročná, kedže byt bol situovaný v obytnom dome s dreveným stropom. Náš profesionálny elektro-montér si aj s týmto problémom hravo poradil a výsledok si môžte prezrieť na tomto odkaze.MÁJ 2013 – Súkromná rodinná vila, Lipany Hlavnou požiadavkou klienta bol dôraz na moderný dizajn, funkčnosť a úspornosť zároveň. Vďaka kombinácii lištového systému od firmy SLV, závesným svietidlám od firmy IDEAL LUX a prisadeným svietidlám pre večerné efektové osvetlenie od firmy SLV a PHILIPS, sa nám podarilo splniť prianie nášho klienta na 100%. Súčasťou dodávky bol svetelno-technický výpočet a 3D simulácia intenzity osvetlenia.MÁJ 2013 – Panasonic Electronic Devices Slovakia s.r.o., Stará Ľubovňa Relizovaná dodávka osvetlenia pre výrobnú halu firmy Panasonic, závod Stará Ľubovňa. Požiadavkou zákazníka bolo dosiahnuť intezitu osvetlenia na pracovisku 1500lx, túto podmienku sa nám podarilo splniť použitím špeciálne upraveného svietidla VERA od firmy ES-SYSTEM. Súčasťou dodávky bol svetelno-technický výpočet a 3D simulácia intenzity osvetlenia.
 • APRÍL 2013 – AB SLODACH s.r.o. – 2.časť, Stará Ľubovňa: Realizácia komplexnej dodávky interiérového a exteriérového osvetlenia pre nášho obchodného partnera – SLOVDACH s.r.o. v Starej Ľubovni. Použité značky SLV, LIVAL, V-TAC a ES-SYSTEM. Vizualiácia osvetlenia a svetelno-technický výpočet bol poskytnutý ako súčasť celkovej dodávky pre tento projekt. Hlavná požiadavka zákazníka na moderné, funkčné osvetlenie sa splnila celkom jednoducho, a to hlavne vďaka použitím vhodne zvolenej kombinácie svietidiel a osvtlenia.
 • MAREC 2013 – Sedliacke sídlo, Stará Ľubovňa: V spolupráci s našim obchodným partnerom, firmou Gurman s.r.o. bola realizovaná dodávka svietidiel a osvetlenia SFORZIN, SLV OUTDOOR a IDEAL LUX!
 • MAREC 2013 – FNLP Košice: V spolupráci s našim obchodným partnerom, firmou Montin s.r.o. bola realizovaná ďalšia dodávka svietidiel a osvetlenia GOCCIA.
 • MAREC 2013 – Sukromná vila, Veľká Lomnica: Realizovaná dodávka osvetlenie v podtatranskej obci Veľká Lomnica pre súkromnú rodinnú vilu. Použité svietidlá značiek OTY LIGHT, ESEDRA, V-TAC a PHILIPS.
 • FEBRUÁR 2013 – Bytový dom Košice, KVP: Realizovaná dodávavka senzorového osvetlenia NA-DE pre bytový dom v meste Košice, sídlisko KVP.
 • JANUÁR 2013 – Súkromná rezidenčná vila, Pezinok: Realizovaná komplexná dodávka interiérového a exteriérového osvetlenia pre súkromnú rezidenčnú vilu v meste Pezinok. Použité svietidlá značiek SLV, IDEAL LUX, ES-SYSTEM, V-TAC, FULGUR a PHILIPS. Vizualiácia osvetlenia a svetelno-technický výpočet bol poskytnutý ako súčasť celkovej dodávky pre tento projekt.
 • JANUÁR 2013 – Bytový dom, Trnava: Realizovaná dodávavka senzorového osvetlenia FULGUR pre bytový dom v meste Trnava.
 • JANUÁR 2013 – Bytový dom, Podolínec: Realizovaná dodávavka senzorového osvetlenia FULGUR pre bytový dom v meste Podolínec.
 • 2012 – Súkromné byty, Bratislava Petržalka: Návrh osvetlenia a následne realizovaná dodávka dizajnových svietidiel OTY LIGHT, konkrétne séria BIC B07! Vizualiácia osvetlenia a svetelno-technický výpočet bol poskytnutý ako súčasť celkovej dodávky pre tento projekt.
 • 2012 – PP Chemes Humenné: Realizovaná dodávaka svietidiel a osvetlenia PROLI pre prístavbu expedičného skladu k prevádzke mäsovej výroby.
 • 2012 – Necpaly: Realizovaná dodávka exteriérového osvetlenia LEDS-C4 pre rezidenčné sídlo v blízkosti obce NECPALY.
 • 2012 – FNLP Košice: V spolupráci s našim obchodným partnerom, firmou Montin s.r.o. bola realizovaná dodávka svietidiel a osvetlenia GOCCIA.
 • 2012 – Americká Ambasáda Bratislava: V spolupráci s našim obchodným partnerom, firmou Worknet s.r.o. bola realizovaná dodávka svietidiel a osvetlenia PROLI.
 • 2012 – HSSL Stará Ľubovňa: Návrh osvetlenia, vizualizácia osvetlenia, dovoz svietidiel OMS, EL-SVIT a FULGUR. Vizualiácia osvetlenia a svetelno-technický výpočet bol poskytnutý ako súčasť celkovej dodávky pre tento projekt.
 • 2012 ČS Slovnaft – Prešov D1: Návrh osvetlenia, vizualizácia osvetlenia, dovoz svietidiel SLV.
 • 2012 GB – AUTOSERVIS – Stará Ľubovňa: Návrh osvetlenia, 3D vizualizácia osvetlenia a dovoz svietidiel PROLI, SLV, FULGUR.
 • 2012 PLYNMONT Humenné, s.r.o.: Návrh osvetlenie, 3D vizualizácia osvetlenia a dovoz svietidiel PROLI pre projekt: Výstavba CO krytu v PS 1 Budkovce.
 • 2012 AB Slovdach, s.r.o. – Stará Ľubovňa: Návrh osvetlenia, 3D vizualizácia osvetlenia a dovoz svietidiel PROLI, SLV, FULGUR a ILED.
 • 2012 Hotel Solisko – Štrbske Pleso: Výmena svetelných zdrojov, ktorá zabezpečí podstatne nižsie nároky na elektrickú energiu.
 • 2012 Lekáreň Pharmatop NC Hron – Podunajské Biskupice: Návrh osvetlenia, vizualizácia osvetlenia a dovoz kacnelárskych svietidiel značky PROLI. Vizualiácia osvetlenia a svetelno-technický výpočet bol poskytnutý ako súčasť celkovej dodávky pre tento projekt.
 • 2012 AB Comcas s.r.o. – Stará Ľubovňa: Návrh osvetlenia, vizualizácia osvetlenia a dovoz kacnelárskych svietidiel značky PROLI.
 • 2012 Pizzeria Tiamo – Stará Ľubovňa: Komplexná výmena svetelných zdrojov, ktorá zabezpečí podstatne nižsie nároky na elektrickú energiu.

2004 – 2011

 • Goralská Reštaurácia – Červený Kláštor, Slovensko: Návrh, dovoz a montáž svietidiel značiek MASSIVE a EGLO.
 • The Château – Šalgovce: Návrh, dovoz a montáž krištáľových lustrov VOLTOLINA.
 • Hotel Arcadia – Bratislava: Návrh, vizualizácia osvetlenia, dovoz a montáž krištáľových lustrov VOLTOLINA.
 • OC Kaufland – Poprad: Návrh osvetlenia, dovoz a montáž svietidiel OMS.
 • Mondian – Bratislava: Návrh osvetlenia, vizualizácia osvetlenia, dovoz a montáž priemyselných svietidiel značiek OMS, SEC a ROVASI.
 • Eurovea, Sklad č. 7 – Bratislava: Dovoz, vizualizácia osvetlenia a montáž svietidiel značiek DELTA LIGHT, RIDI, OMS, MOOI a ANSORG.
 • Garavogue Bar – Sligho, Írsko: Návrh, dovoz a montáž svietidiel značiek BOVER, DAR a FRANKLITE.
 • Google Centre – Dublin, Írsko: Návrh osvetlenia, dovoz a montáž svietidiel značiek METALSPOT, ARKOS, EGLO, LIRIO a ASTRO LIGHTING.
 • Bracken Court Hotel – Dublin, Írsko: Návrh osvetlenia, dovoz a montáž svietidiel značiek BOVER, ASTRO LIGHTING a VOLTOLINA.
 • Kingspan Insulation Head Quarters – Monaghan, Írsko: Návrh osvetlenia, dovoz a montáž svietidiel značiek LUCIS, PXF a LONGONI LIGHTING.
 • Our Lady Grove – Goatstown, Írsko: Návrh osvetlenia, dovoz a montáž svietidiel značiek LUCIS, OMS a POOMLIGHT.
 • Trinity College – Dublin, Írsko: Dovoz a montáž svietidiel značiek EGLO a INESLAM.
 • St. Michale Hospital – Dublin, Írsko: Návrh, dovoz a montáž svietidiel značiek LUCIS, THORN a LUCENTE.
 • Omniplex Cinema – Írsko: Dovoz a montáž svietidiel značky LUCIS.

S pozdravom,
Peter PETRÍK

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE