Wellness pobyt pre Vás!

Doprajte oddych sebe a svojim blízkym a navštívte Penzión Zet vo Vyšných Ružbachoch. Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v novopostavenom penzióne v bezprostrednej blízkosti lyžiarskeho strediska a neďaleko kúpeľov Vyšné Ružbachy. Každá z izieb je vybavená malou kúpeľnou so sprchou a toaletou, bezplatným WIFI pripojením, LCD TV, dvoj-lôžkovou posteľou a rozťahovacím gaučom. Pre náročnejších ponúkame  apartmány s kuchynským kútom. Na prízemí oboch častí sú hosťom k dispozícii spoločenské priestory- krbová miestnosť a kuchynská časť. Samozrejmosťou sú zamykateľné úložné priestory pre lyže vo vonkajšej časti a parkovisko.

V roku 2016 sme rozšírili naše služby o relaxačnú wellness zónu. Naši hostia majú k dispozícii vonkajšiu vírivku, vnútornú vírivku, saunu či vyhrievané mozaikové lehátka. To všetko s krásnym výhľadom priamo na Vyšné Ružbachy nachádzajúce sa v doline pod penziónom.

PENZIÓN ZET – +421 949 240 675, info@penzionzet.sk, Vyšné Ružbachy 1042.

SÚŤAŽ FEBRUÁR – APRÍL 2017

Hrajeme o víkendový pobyt pre dve osoby! Ako sa zapojiť do našej súťaže pre Vás? Jednoducho! Každá objednávka sa ráta, postačí, ak si objednáte akýkoľvek tovar na našich stránkach a automaticky ste zaradení do žrebovania. Výhercu zverejníme na konci apríla 2017 na našej facebook stránke.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE